top of page
hakkinda_banner.png

Profesyonel ve bireysel gelişimi kolaylaştırmanın peşindeyiz!

Tırmanma ipi

Değerli bir misyon!

Udepa uzun yılların birikimi ve bir çok uygulama deneyiminin üzerine inşa edildi. "Hangi eğitimi almalıyım?" sorusunu genişleterek "Hangi alanda gelişmeliyim?", "Neden gelişmeliyim?", "Nasıl gelişeceğim?" ve "Geliştiğimi nasıl anlayacağım?" sorularının peşinde bir deneyim tasarımı yapıldı.

Genel bir özellik seti ile hayata geçen Udepa, "gelişimi" kendi hedef hanesine de yazarak kullanıcılarına daha çok değer katacak şekilde yol alıyor. Öğrenme ve gelişim gibi insana doğrudan dokunan bir alanda var olmanın sorumluluğu ve mutluluğu ile hizmetlerini sürdürüyor.

Tamamlayıcı bir işbirliği

Udepa bir le:dd ürünüdür. Ledd, öğrenme, gelişim ve performans alanında araştırma ve danışmanlık hizmeti sunan bir firmadır. Araştırmadan gelen içgörü ve sahadan gelen deneyim Udepa'nın şekillenmesine katkı sağlamıştır. Ledd özellikle teknoloji odaklı olarak araştırmalarına devam etmektedir.

www.ledd.io

Udepanın teknoloji ortağı Magnifisoft'tur. Magnifisoft yerli ve yabancı ölçekte bir çok yazılım projesini başarılı bir şekilde hayata geçirmiş bir yazılım firmasıdır. Burada birikmiş teknoloji ve yazılım deneyimi Udepa'nın orta çıkmasında ve sürdürülebilir bir şekilde gelişmesinde en büyük güvencedir.

www.magnifisoft.com

Baskı süreci
UX

Güvenilir bir yöntem

Udepa'nın güvenli duruşu izlediği yöntemden gelir. Sistem geliştirme süreçleri yalın ve çevik ilkelere göre işler. Fikirler, taslaklara, prototipe ve işleyen sisteme dönüşür. Geliştirme süreci çevrimler şeklinde en temelden en mükemmele doğru adım adım ilerler. Deneysel testlerle en iyi deneyim planlanır.

Diğer taraftan süreçler de bir çok model, araştırma ve yaklaşımdan gelen doğrulanmış bilgilere göre ve en önemlisi zamanın ruhuna uygun şekilde tasarlanır. Bitmeyen bir öğrenme kaynağı olarak, kullanıcılarının ihtiyaç, deneyim ve hayallerinden ilham alır.

Gelişim odaklı bir karakter

Udepa'nın adı İngilizce "Your Development Path" deyişinden geliyor. Bu aynı zamanda Udepa'nın yurt dışındaki sloganı. Udepa logosu ise u,d ve p harflerinden oluşuyor. Ortadaki yol gelişim yolunu temsil ediyor. Kişinin ihtiyacına göre, güneye, kuzeye, her yöne gidebilir. Boş halka yol boyunca doluyor. Boşluk gelişim ihtiyacını, doluluk da ihtiyacın karşılanmasını ifade ediyor. Aynı zamanda boşluk gelişim potansiyelini, doluluk  bu potansiyelin gerçekleşmesini.... Dolayısıyla Udepa ile herkes kendi potansiyeline doğru yolculuğa çıkabilir.

Renkler de RGB renkleri. Yani kırmızı, yeşil mavi. Bu üç rengin karışımından her türlü renk elde edilebiliyor. Bunlar da formal, sosyal ve informal gelişim çözümlerine karşılık geliyor. Dolayısıyla herkes Udepa ile kendi gelişim karmasını yani rengini oluşturabilir. 

udepa_logo2.png
bottom of page